Rama i pikëlluar për ndarjen papritur nga jeta të kryebashkiakut të LSI: Një mik i mirë, pjesëtar familjeje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:59 25-09-2016 Rama i pikëlluar për ndarjen papritur nga jeta të kryebashkiakut të LSI: Një mik i mirë, pjesëtar familjeje

Kryebashkiaku i Kolonjës, Arben Malo u nda nga jeta sot në moshën 45 vjeçare si  pasojë e një ataku kardiak. Lajmi i tronditi të gjithë dhe sakaq ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama duke u shprehur ngushëllime miqve e familjarëve.

“ARBEN MALO një mik i mirë dhe pjesëtar i respektuar i familjes sonë të madhe politike, kryebashkiak i Bashkisë së re të Kolonjës propozuar nga LSI, u nda papritur nga jeta. Me respekt për punën e tij të mirë në drejtimin e bashkisë dhe me dhembshuri për humbjen e tij, ngushëllime familjarëve, miqve, qytetarëve të Kolonjës”, shkruan Rama.

Arben Malo

arben.gif

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089988708496094
array(1) { ["section"]=> string(111) "rama-i-pikelluar-per-ndarjen-papritur-nga-jeta-te-kryebashkiakut-te-lsi-nje-mik-i-mire-pjesetar-familjeje-54063" }