Rama i provon të gjitha rrjetet sociale, ja ku mund ta gjeni tani përveçse në Instagram dhe Facebook

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:15 25-06-2020 Rama i provon të gjitha rrjetet sociale, ja ku mund ta gjeni tani përveçse në Instagram dhe Facebook Fotomontazh

Kryeministri Edi Rama njihet si një personazh ekstravagant duke qenë dhe artist, e madje shumë i përditësuar me teknologjinë e rrjetet sociale.

Tashmë atë mund ta gjeni dhe në youtube, pasi jo më larg se sot, Rama ka hapur kanalin e tij atje. Ai fillimisht është bërë pjesë e facebook dhe tëitter, më pas Instgram e Tik Tok, e tashmë dhe në youtube.

stori.JPG

Lajmin e ka bërë me dije vetë kreu i qeverisë me anë të postimeve në Instagram.

Kujtojmë që kryeministri ka krijuar edhe minitelevizionin e tij në facebook, ERTV, nga ku transmeton të gjitha komunikimet e tij, apo të kolegëve.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097088813781738
array(1) { ["section"]=> string(106) "rama-i-provon-te-gjitha-rrjetet-sociale-ja-ku-mund-ta-gjeni-tani-pervecse-ne-instagram-dhe-facebook-211734" }