Rama i shkon Metës në zyrë për herë të parë pas betimit, ç’po diskutohet mes tyre

Publikuar tek: politike, më 13:12 30-10-2017 Rama i shkon Metës në zyrë për herë të parë pas betimit, ç’po diskutohet mes tyre

Kryeministri Edi Rama i ka shkruar Ilir Metës para pak minutash në zyrën presidenciale.  

Mësohet se çështjet që po diskutojnë mes tyre kanë të bëjnë me zhvillimet e fundit politike në vend, Reformën në Drejtësi dhe porcesin e Vettingut, për të cilin sot u bë edhe inagurimi i godinës përkatëse.

Ky është takimi i parë i Ramës dhe Metës, pas betimit të qeverisë “Rama 2”. vijon…

 

perf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037032127380371
array(1) { ["section"]=> string(86) "rama-i-shkon-metes-ne-zyre-per-here-te-pare-pas-betimit-c-po-diskutohet-mes-tyre-97706" }