Rama i shpërndau videon ku imitoi Bashën, fenomeni i 'Tik Tok' tregon si i lindi ideja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:50 12-01-2021 Rama i shpërndau videon ku imitoi Bashën, fenomeni i 'Tik Tok' tregon si i lindi ideja

Jona Shehaj u bë e famshme në rrjetin social "Tik Tok", pasi bënte video ironizuese dhe humoristike.

Ajo u bë edhe më e njohur pasi imitoi kreun e PD-së, Lulzim Basha dhe videoja e saj u shpërnda edhe nga kryeministri Edi Rama.

E ftuar në ABC e Mëngjesit, ajo ka treguar se si i erdhi ideja që të imitonte Bashën.

Jona Shehaj tha në emision se ëhstë habitur shumë që u bë aq e famshme dhe që ka marrë shumë mesazhe.  

 “Video për Bashën lindi krejt natyrisht, këto patatet seç po më krijojnë, por e lash. Më pas iu riktheva dhe u ula e bëra. Më tha mamaja çfarë po bën, po bëj një video për Bashën.

Vetëm kur ditën tjetër më merr një shoku im në telefon dhe më thotë të ka shpërndarë Rama videon. U habita se thashë kryeministri.  Nuk e prisja”, tha ajo. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Nuk kisha eksperiencë”, Fjoralba Ponari tregon si i ftuari e ngacmoi sek*ualisht në prapaskenë: S’dija si të sillesha, kam qarë...
Aktorja e njohur tregon se çfarë ndodhi pasi imitoi Monika Kryemadhin: Para një ballafaqim me të »
Article Logic
Execution time: 0.016897916793823
array(1) { ["section"]=> string(90) "rama-i-shperndau-videon-ku-imitoi-bashen-fenomeni-i-tik-tok-tregon-si-i-lindi-ideja-234657" }