Rama i thotë Dukës se i vjen keq që s’do e ketë në Parlament, përgjigja e kreut të PAA do t’ju shkrijë gazit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:24 08-07-2017 Rama i thotë Dukës se i vjen keq që s’do e ketë në Parlament, përgjigja e kreut të PAA do t’ju shkrijë gazit

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka, i cili në këto zgjedhje vendosi të garojë nën siglën e Partisë Demokratike në Durrës, nuk do të jetë në Kuvendin e Shqipërisë dhe mungesën e tij ka nisur ta ndjejë edhe fotografi i Kuvendit Agim Rama.

“O i madhi i Dukajve, edhe për ju më vjen shumë keq që s’do t’ju kem në sallën e parlamentit”, thotë Rama ndërsa publikon këtë foto.

E menjëhershme është edhe përgjigja e Dukës, plot humor:” Ku i dihet.. vijmë me ndonjë aparat fotografik... ha, ha.. po të marim zanatin pastaj..”

Duka pas rezultatit të zgjedhjeve deklaroi se kishte bërë gabim që kishte garuar nën siglën e PD por tanimë kjo është shumë vonë...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032742977142334
array(1) { ["section"]=> string(113) "rama-i-thote-dukes-se-i-vjen-keq-qe-s-do-e-kete-ne-parlament-pergjigja-e-kreut-te-paa-do-t-ju-shkrije-gazit-85476" }