Rama i vesh bluzën e bardhë studentes ekselente, i sjellshëm dhe gazmor me mjeken e re

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:09 14-10-2019 Rama i vesh bluzën e bardhë studentes ekselente, i sjellshëm dhe gazmor me mjeken e re

Kryeministri Edi Rama i ka veshur bluzën e bardhë një studenteje ekselente të universitetit të Mjekësisë, gjatë ceremonisë hapëse të vitit të ri akademik.

Rama u tregua i sjellshëm dhe gazmor me studenten, teksa bënte gjeste humoristike.

Gjithashtu bluzat e bardha iu dhanë edhe 4 studenteve të tjera, të cilat u veshën nga rektori Arben Gjata, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe ministrja e Arsimit Besa Shahini.

ghjk.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02634596824646
array(1) { ["section"]=> string(92) "rama-i-vesh-bluzen-e-bardhe-studentes-ekselente-i-sjellshem-dhe-gazmor-me-mjeken-e-re-181961" }