Rama i zhytur në mendime, Veliaj duartroket filarmoninë e Vjenës, bashkëshortet e tyre ulur pranë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:11 02-01-2017 Rama i zhytur në mendime, Veliaj duartroket filarmoninë e Vjenës, bashkëshortet e tyre ulur pranë (Foto)

Mes qindra spektatorëve në Pallatin e Kongreseve është i pranishëm edhe kryeministri Edi Rama me bashkëshorten Linda, dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj me bashkëshorten e tij, Ajola Xoxa.

Kryeministri duket tepër i përqëndruar teksa shijon tingujt klasikë të një prej filarmonive më të famshme në botë me në krye violonistin e famshëm shqiptar, Shkëlzen Doli, shkruan Newsbomb.al.

Ndërsa kryebashkiaku i Tiranës, Veliaj, nuk harron të duartrokasë pas çdo kryevepre muzikore dhe po aq të përfshirë nga muzika duken edhe bashkëshortet e tyre, Linda Rama dhe Ajola Xoxa. /Newsbomb.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.045372009277344
array(1) { ["section"]=> string(106) "rama-i-zhytur-ne-mendime-veliaj-duartroket-filarmonine-e-vjenes-bashkeshortet-e-tyre-ulur-prane-foto-64449" }