"Rama ia nis gjithmonë nga fillimi", ja çfarë bën kryeministri para publikut. VIDEO për mos t'u humbur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:35 08-10-2016

Një video e kryeministrit Edi Rama është publikuar nga  Sali Berisha. 

Videoja i përket shumë viteve më parë kur kryeministri ishte në fillimet e karrierës së tij. Mirëpo gjatë fjalimit të tij Rama ka përsëritur disa herë sloganin ‘Fillim i ri”, teksa duket që nuk ka qenë në gjendje të mirë.

Ish-kryeministri nuk ka nguruar ta ndajë me të gjithë videon duke kritikuar dhe Ramën teksa shkruan “ Në overdozë”. Për më shumë ndiqni videon. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.061097860336304
array(1) { ["section"]=> string(104) "rama-ia-nis-gjithmone-nga-fillimi-ja-cfare-ben-kryeministri-para-publikut-video-per-mos-t-u-humbur-55525" }