Rama ia shtron me lebërit: “Dua të pi një dolli për ty!” Kryeministri refuzon rakinë: "Jo se po më shofin në televizor"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:24 24-04-2017 Rama ia shtron me lebërit: “Dua të pi një dolli për ty!” Kryeministri refuzon rakinë:

Kryeministri Edi Rama sot është duke drekuar në oborrin e një familjeje labe. I pari i shtëpisë ka kërkuar një dolli për kryeministrin që nga ana tjetër i ka thënë  se nuk e pi rakinë.

BISEDA PIKANTE

Kryefamiljari: Dua të pi një dolli për ty kryeministër

Rama: të ma pish ore si mos ma pish!

Kryefamiljari: Po ktheje (rakinë)

Rama: Jo jo nuk pi raki unë se më shohin në televizor. Thonë pi kryeministri raki. Se nuk e dini ju por shikojnë këta e thonë, ja ia paskan therrur delen që mbanin për dimër,.

Unë ha ullinj, domate dhe vezë. Vezë vetëm të bardhën, jo të verdhën...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.24801898002625
array(1) { ["section"]=> string(118) "rama-ia-shtron-me-leberit-dua-te-pi-nje-dolli-per-ty-kryeministri-refuzon-rakine-jo-se-po-me-shofin-ne-televizor-76255" }