‘Rama ik’/ Korçarët nuk përmbahen, tjetërsojnë tabelën e rrugës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:24 16-05-2019 ‘Rama ik’/ Korçarët nuk përmbahen, tjetërsojnë tabelën e rrugës

Rruga ‘Ramadan Isak’ në qytetin e Korçës tashmë quhet ‘Rama ik’.

Disa qytetarë, mbështetës të opozitës, kanë masakruar shkronjat për t’i dhënë rrugës një tjetër emërtim që lidhet me largimin e kryeministrit Rama.

‘Rama ik’, është thirrja e drejtuar nga opozita e cila ka lënë Kuvendin dhe kërkon qeveri tranzitore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099389553070068
array(1) { ["section"]=> string(66) "rama-ik-korcaret-nuk-permbahen-tjetersojne-tabelen-e-rruges-164581" }