Rama ironi me PD pas raportit të “TI”: Njoftoni SHQUP-in për këtë skandal

Publikuar tek: politike, më 14:17 27-01-2016 Rama ironi me PD pas raportit të “TI”: Njoftoni SHQUP-in për këtë skandal

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar në rrjetet sociale Partinë Demokratike pas publikimit të raportit të ‘Transparency International’, që theksonte përmirësimin e renditjes së Shqipërisë në luftën kundër korrupsionit.

“Transparency International: Shqipëria një vend shumë të përmiresuar në renditjen vjetore antikorrupsion! Njoftoni SHQUPin për këtë skandal:-)”, shkruan Rama në statusin e parë në Facebook.

Më tej, Rama shpreh besimin e se reformat e ndërmarra nga qeveria e tij do të japin padyshim më tepër rezultate në këtë betejë.

“Korrupsioni mbetet problem padyshim dhe reformat do të japin edhe shumë më tepër rezultate në këtë beteje! Vendosmëri, punë, durim, besim”, thuhet në statusin e dytë të kryeministrit.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0096549987792969
array(1) { ["section"]=> string(76) "rama-ironi-me-pd-pas-raportit-te-ti-njoftoni-shqup-in-per-kete-skandal-31068" }