Rama jep lajmin e mirë për fermerët (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:49 08-03-2018 Rama jep lajmin e mirë për fermerët (VIDEO)

Kryeministri Rama në një status të tij në facebook, ka njoftuar për një fond mbi 2 miliardë lekë të cilat janë dedikuar zhvillimit të tokës.

Teksa i ka uruar ndjekësit e tij për një ditë të mabarë ai fton të interesuarit të bëhën pjesë e këtij fondi, duke përfituar nga skemat mbështetëse për bujqësinë. 

Postimi i Ramës:

Mirëmëngjes dhe me këtë ftesë për të gjithë fermerët që përmes projekteve të përfitojnë nga fondi mbi 2 miliardë lekë dedikuar zhvillimit të tokësvetëm për këtë vit, ju uroj një ditë të mbarë. Për më shumë rreth programi, të interesuarit mund te klikojnë në www.azhbr.gov.al

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Flasin GAZETARËT amerikanë: Si i zbuluam lidhjet e PD-së me rusët
Rama u jep postet e rëndësishme 2 gazetarëve të njohur (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.010756969451904
array(1) { ["section"]=> string(48) "rama-jep-lajmin-e-mire-per-fermeret-video-112560" }