Rama ka lexues edhe në Turqi

Publikuar tek: foto-e-dites, më 22:48 30-04-2015 Rama ka lexues edhe në Turqi

Kryeministri Edi Rama mesa duket paska lexues të librave të tij edhe në Turqi, jo vetëm në hapësirën shqiptare. Gjatë pjesëmarrjes në edicionin e 15-të të forumit të organizuar nga "Tryeza e Ideve", një organizatë akademikësh e sipërmarrësish turq, Rama përveç diskutimeve, ka dhënë autografe për disa lexues të librit të tij “Kurbani”. Tashmë mund ta konsiderojmë kryeministrin tonë si një shkrimtar që i ka kaluar kufijtë e Shqipërisë dhe të Kosovës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019329071044922
array(1) { ["section"]=> string(34) "rama-ka-lexues-edhe-ne-turqi-10114" }