Rama ka nisur ta dashurojë futbollin? Përgjigjen ia thotë Ilda Bejlerit dhe s’është ajo që prisnit

Publikuar tek: sport, më 08:30 07-09-2016

Ilda Bejleri, gazetarja seksi sportive ka pyetur kryeministrin Edi Rama mbi futbollin.

Është krijuar përshtypja sikur Rama ka nisur ta dashurojë futbollin, por jo. Kryeministri thotë se nuk është tifoz, ai thjesht bën tifo për kombëtaren. “Mes futbollit e basketbollit, zgjedhjen e kam bërë me kohë”, shton Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.063678026199341
array(1) { ["section"]=> string(103) "rama-ka-nisur-ta-dashuroje-futbollin-pergjigjen-ia-thote-ilda-bejlerit-dhe-s-eshte-ajo-qe-prisnit-52153" }