Rama kërkon ndjesë 'live' në emision: Do largohem pak më shpejt, Linda nuk toleron dot sot që kam ditëlindjen e vajzës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:11 18-02-2020 Rama kërkon ndjesë 'live' në emision: Do largohem pak më shpejt, Linda nuk toleron dot sot që kam ditëlindjen e vajzës Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama kërkon ndjesë “live” në emision dhe thotë se do të largohet më shpejt nga çfarë ishte planifikuar.

Arsyen Rama e ka zbuluar vetë, duke thënë se sot feston ditëlindjen e vajzës së bashkëshortes së tij, Reas.

“Ndjesë që do largohem më herët se kemi ditëlindjen e vajzës dhe nuk mund të mugoja dot sot, se për herë të tjera Linda mund të toleronte sot”, njoftoi Rama në emisionin “Real Story”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Keti Bazhdari i jep fund beqarisë, ceremoni MADHËSHTORE në kishë  (DALIN FOTOT spektakolare)
»
Article Logic
Execution time: 0.0077049732208252
array(1) { ["section"]=> string(121) "rama-kerkon-ndjese-live-ne-emision-do-largohem-pak-me-shpejt-linda-nuk-toleron-dot-sot-qe-kam-ditelindjen-e-vajzes-195685" }