Rama: Ky sezon turistik po bën diferencën

Publikuar tek: politike, më 17:10 21-07-2015 Rama: Ky sezon turistik po bën diferencën

Kryeministri Edi Rama nëpërmjet një postimi në facebook, është shprehur se ky sezon turistik po bën diferencën në shumë aspekte. Sipas Ramës, plazhet publike janë të pastra, me shërbim shëndetësor në 24 orë dhe siguri të rritur për pushuesit.

“Ka nisur një sezon i mbarë turistik, që po bën diferencën në shumë aspekte: plazhe publike të mirëmbajtur e të pastruar në mënyrë sistematike; shërbim shëndetësor 24 orë; dhe siguri e rritur për turistët dhe pushuesit”, shkruan Rama në facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0062949657440186
array(1) { ["section"]=> string(46) "rama-ky-sezon-turistik-po-ben-diferencen-16679" }