Rama lë ‘me gisht në gojë’ komentuesin: Mos ngatërro Saliun me Berlusconin (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:50 23-02-2017 Rama lë ‘me gisht në gojë’ komentuesin: Mos ngatërro Saliun me Berlusconin (Foto)

Dihet tashmë që kryeministri, Edi Rama komenton shpesh me qytetarët në rrjetet sociale.

Por, së fundmi ai ka replikuar me një nga komentuesit në statusin që ai kishte bërë për ndeshjen Porto-Juve.

‘Saliu me Milanin është, ka 7 Championsa’ shkruan komentuesi, por i menjëherëshëm ka qenë reagimi i Ramës i cili ia kthen: ‘Quhet Silvio ai jo Sali’, duke i lënë të kuptojë se është Silvio Berlusconi ai që fitoi 7 Championsa gjatë 31 viteve në krye të Milanit dhe jo Saliu.

edi1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01663613319397
array(1) { ["section"]=> string(82) "rama-le-me-gisht-ne-goje-komentuesin-mos-ngaterro-saliun-me-berlusconin-foto-69733" }