Rama mbledh familjen e madhe, publikon për herë të parë foto

Publikuar tek: barometri, më 07:15 21-10-2018 Rama mbledh familjen e madhe, publikon për herë të parë foto

Pak momente më parë Kryeministri Edi Rama ka postuar një foto ku shihet e gjithë familja e mbledhur bashkë.

 

Kryeministri qëndron në krah të bashkëshortes Lindës, ndërsa përballë tyre qëndrojnë tre fëmijët, djali i madh Gregu, vajza Rea dhe në mes tyre Zaho.

Mesa duket familja ka vendosur të darkojë jashtë, të mbledhur gjithë së bashku.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030754089355469
array(1) { ["section"]=> string(66) "rama-mbledh-familjen-e-madhe-publikon-per-here-te-pare-foto-138554" }