Rama mbledh Grupin e PS, zbulohet këshilla që u dha deputetëve

Publikuar tek: politike, më 14:44 29-02-2016 Rama mbledh Grupin e PS, zbulohet këshilla që u dha deputetëve

Përfundon Mbledhja e Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste. Në mbledhje, mësohet se kryeministri Rama u ka tërhequr vëmendjen deputetëve lidhur me sjelljen e tyre në Kuvend.

Shefi i kabinteti, u ka kërkuar deputetëve të tij, të bëjnë kujdes dhe mos bjenë pre e provokimeve të deputetëve të djathtë.

“Kujdes! Mos bini pre e provokimeve të opozitës”, mësohet të ketë thënë Rama në mbledhje.

Kujtojmë se në seancën e së enjtes, deputetët e djathtë qëlluan disa herë me vezë në drejtim të kryeministrit Rama, ç’ka pështjelloi edhe debate e përplasje mes deputetëve e liderit qeverisës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096590518951416
array(1) { ["section"]=> string(67) "rama-mbledh-grupin-e-ps-zbulohet-keshilla-qe-u-dha-deputeteve-33821" }