Rama mbledh ministrat në Golem, si do vlerësohet puna e tyre

Publikuar tek: aktualitet, më 16:51 22-12-2019 Rama mbledh ministrat në Golem, si do vlerësohet puna e tyre Foto ilustruese

Kryeministri Edi Rama do të mbledh ditën e nesërme ministrat e qeverisë.

Mësohet se mbledhja do të zhvillohet në orën 09:00 në Golem.

Sakaq, bëhet me dije se arsyeja e kësaj tryeze do të jetë bilanci i punëve për vitin 2019.

Kujtojmë që dje Rama realizoi samitin e Mini-Shengenit të Ballkanit në Durrës me Presidentin serb Vuçiç, kryeministrin maqedonas Zoran Zaev dhe presidentin e Malit të Zi Milo Djukanovic.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Situata pas reshjeve në Zall-Bastarit, reagon PD: mbi një mijë banorë të izoluar, gjendja e urës e mjerueshme (VIDEO)
Reshjet e dendura të shiut, rrugët në Berat bllokohen nga uji »
Article Logic
Execution time: 0.013589143753052
array(1) { ["section"]=> string(66) "rama-mbledh-ministrat-ne-golem-si-do-vleresohet-puna-e-tyre-190101" }