Rama me fëmijët në Klan

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:21 06-04-2015 Rama me fëmijët në Klan

Rama ka qëndruar dje mes fëmijëve në TV Klan, në konkursin e tyre dhe është vënë para përgjegjësisë nga ta se pse nuk ka ngrohje në shkolla. Megjithatë në këtë foto fëmijët tregohen tepër dashamirës me Ramën, duke u afruar për të pozuar me të, por edhe duke e fotografuar vetë. Konkursi që zhvilloi Ardit Gjebrea i ka zhvilluar shumë aftësitë e fëmijëve në gazetari dhe nuk jemi shumë të sigurtë nëse kur të rriten fëmijët do jenë po kaq dashamirës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01006293296814
array(1) { ["section"]=> string(28) "rama-me-femijet-ne-klan-7903" }