Rama me stilolaps e letër në studion e Ilva Tares. Publikohet skica që bëri kryeministri

Publikuar tek: politike, më 12:04 01-04-2016

Rama me stilolaps e letër në studion e Ilva Tares, por pasi është publikuar video, publikohet edhe skica që bëri kryeministri. Një pistoletë, vendosur në rrënjët e një peme. Nuk dihet nëse ai është frymëzuar nga pistoleta e Gent Strazimirit për të realizuar këtë skicë, që duhet thënë për një piktor si Rama nuk është shumë mbresëlënëse.

Në faqen e emisionit “Tonight” u publikua video gjatë kohës që kryeministri Edi Rama dhe gazetarja Ilva Tare ishin “off record”.

Në momentin kur në tv po jepeshin reklamat, Rama nuk ka humbur mundësinë për t’i kushtuar pak minuta pasionit të tij, pikturës. Ai ka vizatuar skicën në bllokun që mbante mbi tavolinë. Gjithsesi, vetë Rama e pranoi pasi u rikthye në transmetimim se gjatë pushimit kishte vizatuar brenda në bllok.

 

ediramavizatimitare.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0084340572357178
array(1) { ["section"]=> string(93) "rama-me-stilolaps-e-leter-ne-studion-e-ilva-tares-publikohet-skica-qe-beri-kryeministri-36584" }