Rama merr Olsin dhe Gregun në mitingun përmbyllës në Tiranë por mungojnë Rea dhe Linda

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:11 19-06-2015 Rama merr Olsin dhe Gregun në mitingun përmbyllës në Tiranë por mungojnë Rea dhe Linda Foto nga lart: Kryeministri Rama, djali i tij Gregu dhe vëllai i kryeministrit Olsi Rama

Në mitingun përmbyllës së kandidatit të ASHE Erion Veliaj, kryeministri Rama u shfaq në krah të familjarëve të tij.

Siç duket dhe nga fotoja e bërë nga lart, djali i Ramës Gregu dhe vëllai Olsi Rama ishin në mitingun përmbyllës të Veliajt e ndërsa ra në sy mungesa e Linda Ramës si dhe vajzës tjetër të familjes, Reas.

Në fakt zonja Linda Rama ka qëndruar larg kamerave dhe mitinjgjeve elektorale gjatë gjithë kësaj kohe dhe mungesa e saj nuk ka kaluar pa u vënë re.

Ndoshta zonja Rama ka vendosur t’i dedikohet rritjes së djalit të vogël Zahos duke sakrifikuar kështu edhe daljet e rralla në publik me bashkëshortin e saj. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023246049880981
array(1) { ["section"]=> string(92) "rama-merr-olsin-dhe-gregun-ne-mitingun-permbylles-ne-tirane-por-mungojne-rea-dhe-linda-14030" }