Rama merr të birin në qafë dhe del shëtitje

Publikuar tek: barometri, më 07:53 12-08-2017 Rama merr të birin në qafë dhe del shëtitje

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02134108543396
array(1) { ["section"]=> string(49) "rama-merr-te-birin-ne-qafe-dhe-del-shetitje-88896" }