Rama mesazh opozitës që në mëngjes: Ky është dallimi mes nesh dhe atyre që kanë marrë arratinë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:07 10-03-2019 Rama mesazh opozitës që në mëngjes: Ky është dallimi mes nesh dhe atyre që kanë marrë arratinë

Teksa ndodhet në Fier, kryeministri Edi Rama ka vizituar një impiant të përpunimit të mbetjeve.

Me këtë rast, Rama nuk ka heziatura t'i japë këtë mëngjes edhe një mesazh opozitës, e cila ka djegur mandatet.

"MIRËMËNGJES ? dhe me këtë pasqyrë besnike të dallimit mes nesh e atyre që kanë marrë arratinë në rrugën e gënjeshtrave e të sajesave, duke ju'a lënë ta gjykoni vetë se çfarë ndryshimi kolosal sjell për mjedisin e për shëndetin në qarkun e Fierit kjo vepër e standarteve europiane, ju uroj një të dielë të bukur", shkruan Rama në përshkrimin e videos, ndërsa e quan ëktë një ve[për domethënëse.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010303974151611
array(1) { ["section"]=> string(100) "rama-mesazh-opozites-qe-ne-mengjes-ky-eshte-dallimi-mes-nesh-dhe-atyre-qe-kane-marre-arratine-155844" }