Rama mesazh për kritikët: Ka vetëm një mënyrë për të mos u kritikuar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:35 19-01-2020 Rama mesazh për kritikët: Ka vetëm një mënyrë për të mos u kritikuar

Kryeministri Edi Rama e ka filluar ditën e sotme me një thënie të filozofit, mendimtarit dhe shkencëtarit të shquar të Greqisë antike, Aristotelin.

 “Ka vetëm një mënyrë për të mos u kritikuar. Mos thuaj asgjë, mos bëj asgjë, mos ji asgjë”, është kjo thënie e Aristotelit e publikuar nga kryeministri në rrjetin social 'facebook'.

Prej disa javësh kryeministri e ka kthyer në zakon postimin e thënieve të çmuara në rrjet, me të cilat çdo ditë përcjell mesahe të ndryshme, qofshin këto edhe për kritikat që i bëhen të cilat duhet thënë se nuk janë të pakta apo edhe thjesht mesazhe për qytetarët.

82256886_10157348822386523_6455384520752365568_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0079500675201416
array(1) { ["section"]=> string(74) "rama-mesazh-per-kritiket-ka-vetem-nje-menyre-per-te-mos-u-kritikuar-192513" }