Rama ndërpret fjalimin dhe bën batutën për Bashën, shkodranët s’mbajnë të qeshurën

Publikuar tek: aktualitet, më 20:41 20-06-2019 Rama ndërpret fjalimin dhe bën batutën për Bashën, shkodranët s’mbajnë të qeshurën Kryeministri Edi Rama

Ndërkohë që kryeministri Rama po mbante fjalimin në pedonalen e Shkodrës, është kënduar ezani i namazit të akshamit.

Në shenjë respekti kryeministri e ndërpreu fjalimin, por pas rinisjes nuk ka kursyer edhe batutat ndaj kreut të PD duke shkaktuar të qeshura tek qytetarët në miting.

‘Më erdhi për të qeshur se mu kujtua ajo e Lulit një minutë heshtje për besimtarët që agjërojnë. Edhe kur kopjon, kopjon keq. E keni provuar ndonjëherë t’ju iki shoku prej duarsh, kjo më ka ndodhur mua me Lulin’, tha kryeministri Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092089176177979
array(1) { ["section"]=> string(88) "rama-nderpret-fjalimin-dhe-ben-batuten-per-bashen-shkodranet-s-mbajne-te-qeshuren-169053" }