‘Rama në Abu Dabi për vaksinën anticovid’, Curri: Kam informacione se e ka bërë më përpara

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:36 27-11-2020 ‘Rama në Abu Dabi për vaksinën anticovid’, Curri: Kam informacione se e ka bërë më përpara Arjan Curri

Moderatori Arjan Çani mbrëmjen e sotme ka pyetur kryetaren e LSI-së nëse lajmi i bërë publik në media, se Rama ka ikur në Abu Dabi me avion privat për të bërë vaksinën anticovid është lajm i mirë, lajm i keq apo nuk i plas fare, ajo u përgjigj:

“Lajm i keq nëse ka ikur me avion privat dhe lajm i mirë nëse ka ikur për të bërë vaksinën”.

Curri ndërhyri dhe tha se ka informacione se e ka bërë vaksinën anticovid me herët. Çani disi me humor shtoi se Rama mund ta ketë bërë edhe para se të përhapej në masë covid-19.

Kujtojmë që Rama ishte në Abu Dabi për të firmosur marrëveshjen me Sheikët për ndërtimin e 2000 shtëpive në vendin tonë, të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit 2019.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘E shtuna nis me kthjellime, por e diela...’, keni bërë plane për festat? Ja si do të jetë MOTI në fundjavë
»
Article Logic
Execution time: 0.0065879821777344
array(1) { ["section"]=> string(93) "rama-ne-abu-dabi-per-vaksinen-anticovid-curri-kam-informacione-se-e-ka-bere-me-perpara-229378" }