Rama në emision, Meta dhe Idrizi darkojnë me Luciano Moggin

Publikuar tek: politike, më 23:24 10-03-2016 Rama në emision, Meta dhe Idrizi darkojnë me Luciano Moggin

Edi Rama mesa duket nuk është mjaft interesant për t’u ndjekur nga partnerët në koalicion, gjatë kohës që flet në emisionin “Opinion”.

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta dhe nënkryetari Shpëtim Idrizi kanë darkuar në shoqërinë e disa personave të tjerë në një prej restoranteve të kryeqytetit, në pronësi të biznesmenit Irfan Hysenbelliu. Në tavolinë ka qenë edhe ish-drejtuesi i klubit të Juventusit në Itali, Luciano Moggi, emër i njohur në futboll.

Foto dhe lajmi është shpërndarë nga mediat në pronësi të Hysenbelliut, por nuk jepen detaje për çfarë është diskutuar. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0095999240875244
array(1) { ["section"]=> string(64) "rama-ne-emision-meta-dhe-idrizi-darkojne-me-luciano-moggin-34786" }