Rama në “Facebook”: Krenarë për strukturat e vëna në provë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:21 03-02-2015 Rama në “Facebook”: Krenarë për strukturat e vëna në provë

Kryeministri Edi Rama, ka postuar në “Facebook” një album fotografik nga qarku i Beratit, ku dallohen dëmet e shumta të shkaktuara nga moti i keq i ditëve të fundit.

Rama shkruan se ndjehet krenar me të gjitha strukturat e vëna në provë, me sukses, të cilat i janë përgjigjur në kohë detyrave dhe sfidave të situatës.

“Nëse nuk do të kishim zhbllokuar këtë vit më shumë kanale sa ç’janë zhbllokuar në 20 vjet, sot do të kishim një përmbytje shumë më të gjerë. Por sigurisht kemi ende shumë për të bërë”, shkruan Rama.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplaset nga makina, humb jetën 60 vjeçari
Shtyllat e Komanit, misioni i verifikimit mbërrin në terren »
Article Logic
Execution time: 0.011424779891968
array(1) { ["section"]=> string(60) "rama-ne-facebook-krenare-per-strukturat-e-vena-ne-prove-2259" }