Rama: Ne fitojmë pa LSI-në! Meta i nxjerr gishtin e mesit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:25 03-06-2017 Rama: Ne fitojmë pa LSI-në! Meta i nxjerr gishtin e mesit (FOTO)

Fushata elektorale është ndezur me akuza e kundërakuza që vijnë sa nga rradhët e PS-së, nga rradhët e LSI-së dhe PD-së,

Por fokusi i debatit është pikërisht te dy aleatët që kanë bashkëqeverisur vendin për 4 vite dhe që tanimë dukshëm i kanë shpallur luftë njëri tjetrit.

Rama do të qeverisë i vetëm dhe kërkon me ngulm 71-shin, ndërsa Meta e shikon këtë numër votash si të pamundur.

Bujar Kapexhiu si gjithnjë godet me karikaturat e tij. E tillë është edhe kjo që shikoni ku Rama thotë se fiton edhe pa LSI-në ndërsa Meta i tregon gishtin e mesit.

bujar.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017630100250244
array(1) { ["section"]=> string(66) "rama-ne-fitojme-pa-lsi-ne-meta-i-nxjerr-gishtin-e-mesit-foto-81089" }