Rama në gadishmëri me skuadrën operative: Pjesëmarrja befasuese sot ka shumë kuqevjollcë brenda

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:18 22-06-2015 Rama në gadishmëri me skuadrën operative: Pjesëmarrja befasuese sot ka shumë kuqevjollcë brenda Postimi i kryeministrit Rama në Facebook

Kryeministri Rama ka postuar në rrjetin social një foto të skuadrës operative si për të hedhur poshtë të gjitha zërat dhe shifrat që flasin për pjesëmarrje të ulët në votime.

Për kryeministrin Rama pjesëmarrja jo vetëm që është befasuese por ka edhe shumë të majtë brenda.

“Salla e të dhënave operative ku ekspertet kanë bindjen se pjesëmarrja befasuese sot ka shumë kuqevjollce brenda”, shkruan Kryeministri Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021137952804565
array(1) { ["section"]=> string(100) "rama-ne-gadishmeri-me-skuadren-operative-pjesemarrja-befasuese-sot-ka-shume-kuqevjollce-brenda-14279" }