Rama në Gjirokastër, ndalet në pikën turistike të Viroit

Publikuar tek: aktualitet, më 15:07 21-03-2015 Rama në Gjirokastër, ndalet në pikën turistike të Viroit

Edi Rama, siç u njoftua edhe më herët nga newsbomb.al, ndodhet sot në Gjirokastër ku është ndalur edhe në pikën turistike të Viroit. Rama është duke inspektuar investimin prej 1.2 milionë euro në këtë zonë si punimet e  rrugëve me kalldrëm.

Pas kësaj  Rama do të inspektojë edhe punimet në gjimnazin “Siri Shapllo”. Kryeministri, i shoqëruar nga ministrat e tij Veliaj dhe Ahmetaj do të zhvillojë një takim me strukturat e PS.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dita e Sindromës Down: “Miqtë e vërtetë nuk numërojnë kromozome"
Shqiptari ndahet nga e dashura, dehet dhe sulmon karabinierët »
Article Logic
Execution time: 0.01159405708313
array(1) { ["section"]=> string(60) "rama-ne-gjirokaster-ndalet-ne-piken-turistike-te-viroit-6556" }