“Rama në krye të valles, të tjerët e ndjekin nga pas dhe festojnë presidencën e Metës”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:14 29-04-2017 “Rama në krye të valles, të tjerët e ndjekin nga pas dhe festojnë presidencën e Metës”

Ilir Meta ditën e djeshme është votuar në Parlament duke u zgjedhur President i ri i Shqipërisë.

Urime të shumta mori nga të gjithë ndërsa Bujar Kapexhiu ka vendosur të reagojë me anë të një karikature që ka realizaur.

Në foton e Kapexhiut shihet që disa figura politike kanë nisur vallen. Në kry qëndron Edi Rama që po mban Metën hopa, pastaj vjen Paskal Milo, Petrit Vasili, Rexhep Meidani dhe Arta Dade, siç shkruan Kapexhiu në emrat e figurave të realizuara.

Capture.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096340179443359
array(1) { ["section"]=> string(89) "rama-ne-krye-te-valles-te-tjeret-e-ndjekin-nga-pas-dhe-festojne-presidencen-e-metes-76884" }