Rama në mbështetje të kombëtares, të gjithë bashkë në një tjetër mbrëmje pasioni ‪#‎ForcaShqipëri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:48 29-03-2015 Rama në mbështetje të kombëtares, të gjithë bashkë në një tjetër mbrëmje pasioni ‪#‎ForcaShqipëri

Kryeministri Edi Rama ka shprehur përkrahjen e tij për Kombëtaren Shqiptare të Futbollit me anë të një postimi në Facebook dhe një fotografie të tifozëve Kuq e Zi.

“Të gjithë bashkë me Kombëtaren në një tjetër mbrëmje pasioni kuqezi”, shkruan Rama në Facebook duke përdorur edhe hashtagun ‪ #‎ForcaShqipëri .

Ndeshja Shqipëri-Armeni e vlefshme për eleminatoret e France 2016 do të luhet sot në orën 18:00 në "Elbasan Arena".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023777961730957
array(1) { ["section"]=> string(98) "rama-ne-mbeshtetje-te-kombetares-te-gjithe-bashke-ne-nje-tjeter-mbremje-pasioni-forcashqiperi-7255" }