Rama në Shëngjin, Berisha tregon rrugën: U shtrua brenda një ore

Publikuar tek: barometri, më 07:27 30-08-2018 Rama në Shëngjin, Berisha tregon rrugën: U shtrua brenda një ore

Vizita e kryeministrit Rama në Shëngjin u ka shërbyer edhe banorëve të zonës, të paktën sipas Berishës.

 

Ish-kryeministri në një postim në Facebook referuar qytetarit dixhital thotë se rruga tek Rana e Hedhun që ishte kthyer në një gangrenë për qytetarët gjatë gjithë sezonit të verës është shtruar brenda një ore me rastin e vizitës së kreut të qeverisë.

Rama ishte pasditen e sotme në Shëngjin ku u takua me biznesmenë të zonës dhe foli rreth zhvillimit të turizmit në vend.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021240949630737
array(1) { ["section"]=> string(69) "rama-ne-shengjin-berisha-tregon-rrugen-u-shtrua-brenda-nje-ore-132597" }