Rama në Stade de Francë, publikon video të ndeshjes që nuk e transmeton RTSH

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:12 10-06-2016

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Stade de Francë ku po ndjek nga afër ndeshjen e parë të France2016.  Ai ka publikuar një video në faqen e tij në Facebook, të xhiruar gjatë ceremonisë hapëse të Kampionatit Europian.

Ndonëse kryeministri ynë ka mundësinë dhe pushtetin për të ndjekur nga stadium një event të tillë, shumë shqiptarë që jetojnë në zonat e thella të vendit, nuk kanë mundësi të bëhen pjesë e Euro 2016, pasi Televizioni Publik Shqiptar nuk e transmeton atë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010146856307983
array(1) { ["section"]=> string(81) "rama-ne-stade-de-france-publikon-video-te-ndeshjes-qe-nuk-e-transmeton-rtsh-43122" }