Rama në Turqi për Air Albania, takon shefin e Turkish Airlines

Publikuar tek: aktualitet, më 12:20 23-03-2018 Rama në Turqi për Air Albania, takon shefin e Turkish Airlines Kryeministri Edi Rama dhe Shefit Ekzekutiv i Turkish Airlines, Ilker Ayci

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Stamboll, nga ku ka takuar shefin e Turkish Airlines”, Ilker Ayci.

Kryeministri është atje për të diskutuar mbi projektin e linjës shqiptare ajrore Air Albania. Rama bën me dije se linja shqiptare ajrore po programohet me asistencën teknike të Turkish Airlines dhe do të asistohet në të gjitha nivelet operacionale prej kompanisë turke. 

 

"Stamboll

Në zyrën e Shefit Ekzekutiv të Turkish Airlines, Ilker Ayci, për të diskutuar mbi fazën e fundit të projektit të linjës sonë ajrore Air ALBANIA, e cila po programohet me asistencën teknike të kolosit ajror turk dhe do të asistohet në të gjitha nivelet operacionale prej tij", shkruan Rama

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trafikantët e 'domanteve kokainë', burg 3 shqiptarëve famëkeq, në kërkim 2 të tjerë (EMRAT- FOTO- VIDEO dhe kodet që përdornin)
U përplas me policinë në Fier, identifikohet grabitësi 20 vjeçar që mbeti i vdekur në vend (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.011183023452759
array(1) { ["section"]=> string(68) "rama-ne-turqi-per-air-albania-takon-shefin-e-turkish-airlines-114249" }