Rama nga Berati në Kukës e bën një punë…Shkruan mirë ‘’Çfarë’’ (FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 12:53 05-12-2015 Rama nga Berati në Kukës e bën një punë…Shkruan mirë ‘’Çfarë’’ (FOTOT) Prezantimi në Berat dhe prezantimi në Kukës

Një gabim drejtshkrimor pas shpinës së kryeministrit Edi Rama në ekranin e madh në Berat, duket se i ka dhënë plot kuptim bilancit të “Rilindjes” për të cilin ai po fliste para disa ditësh.

Plot 177 mijë nxënës të kohës së “Saliut të parë” janë gjetur me dije të deformuara, me siguri një prej tyre është edhe personi që i ka shtuar një apostrof fjalës “çfarë”.

Por sot Rama ka shkuar në Kukës me ‘’Çfarë’’-n e korrigjuar dhe nuk i dihet, ndoshta me një punonjës më pak.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088338851928711
array(1) { ["section"]=> string(70) "rama-nga-berati-ne-kukes-e-ben-nje-pune-shkruan-mire-cfare-fotot-27018" }