Rama nis ditën me HIRUSHEN, ja çfarë PUBLIKON që në mëngjes (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 09:23 18-02-2018 Rama nis ditën me HIRUSHEN, ja çfarë PUBLIKON që në mëngjes (FOTO)

Ashtu si çdo ditë kryeministri Rama ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e tij në Facebook. Teksa u uron një ditë të mbarë kryeministri ka zgjedhur sot të publikojë një artikull të një reviste gjermane.

“Riviera shqiptare, një Hirushe”, ky është titulli i artikullit që Rama ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook.

‘MIRËMËNGJES dhe me këtë artikull të medias gjermane për rivierën e mrekullueshme shqiptare, ju uroj një të dielë të qetë”, shkruan Rama.

 

 ramaaaa.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01216197013855
array(1) { ["section"]=> string(70) "rama-nis-diten-me-hirushen-ja-cfare-publikon-qe-ne-mengjes-foto-110637" }