Rama nis ditën me këto pamje dhe jep lajmin e mirë (FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 09:45 15-01-2018 Rama nis ditën me këto pamje dhe jep lajmin e mirë (FOTOT)

Kryeministri Rama ashtu si çdo ditë ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e tij në Facebook.

Teksa uron një ditë të mbarë, Rama publikon pamje nga Lëpusha e Kelmendit e zbardhur nga bora, ku ka nisur të jetësohet turizmi dimëror, siç e quan kryeministri.

“MIRËMËNGJES dhe me këto pamje përrallore nga Lepusha e Kelmendit, në Malësine e Madhe, vetëm pak kilometra larg nga Shkodra ku ka nisur të jetësohet turizmi malor, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan kryeministri.  

26239950_10155475053291523_3053604233122046939_n.jpg

26230835_10155475053381523_4448869556715844511_n.jpg26231336_10155475053451523_7722989026097373272_n.jpg

26230973_10155475053586523_4211414475713192045_n.jpg

 

26815147_10155475053621523_292640133549136953_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013098955154419
array(1) { ["section"]=> string(63) "rama-nis-diten-me-keto-pamje-dhe-jep-lajmin-e-mire-fotot-106581" }