Rama nostalgjik, shëtit në Shqipëri me simbolet e vjetra të PS-së në 24-vjetor

Publikuar tek: foto-e-dites, më 12:57 13-06-2015 Rama nostalgjik, shëtit në Shqipëri me simbolet e vjetra të PS-së në 24-vjetor

Edi Rama ka shëtitur dje në mitingjet e fushatës në Fier, Lushnje e Durrës me simbolet e vjetra të PS-së. Sigurisht të veshura në trupin e tij, në formën e një bluze. Ai mbajti veshur bluzën në ngjyrë të blertë, ku ishte stampuar numri 23-renditja e PS në fletën e votimit dhe trëndafili i kuq në dorë. Dje, që në mëngjes, kryeministri uroi festën e 24-vjetorit të Partisë Socialiste, dita kur ajo u transformua nga Partia Komuniste në Partinë Socialiste.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Topalli "kapet mat” në profilin e kryeministrit Rama
Rama ulet në gjunjë për gjyshen e moshuar »
Article Logic
Execution time: 0.0071690082550049
array(1) { ["section"]=> string(83) "rama-nostalgjik-shetit-ne-shqiperi-me-simbolet-e-vjetra-te-ps-se-ne-24-vjetor-13462" }