Rama nuk përmbahet: Kush duron këtë legenin. Çani: I the Fugës nuk shkoj te ai plehra

Publikuar tek: politike, më 21:35 09-06-2017 Rama nuk përmbahet: Kush duron këtë legenin. Çani: I the Fugës nuk shkoj te ai plehra

Batuta të hidhura ka shkëmbyer Edi Rama dhe Arjan Çani në përballjen e tyre të parë pas 7 vitesh ‘mëri”.

Edhe vetë Çani ka qenë i habitur sesi Rama pranoi të shkojë te një “plehrë” si ai.

“Më morën më futën në makinë dhe erdha”, ka thënë Rama

“Po si erdhe tek unë që çfarë nuk kam thënë për ty. Si nuk i the Fugës që unë nuk shkoj tek ai ‘plehrë”, ka provokuar Arjan Çani.

“Ishte urdhri i Fugës nuk kthehet mbrapa, i thashë kush duron atë legenin”, tha Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068869590759277
array(1) { ["section"]=> string(88) "rama-nuk-permbahet-kush-duron-kete-legenin-cani-i-the-fuges-nuk-shkoj-te-ai-plehra-81906" }