Rama nuk reagoi për orë të tëra, ajo çfarë i shkruan një qytetar do t’ju shkrijë gazit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:23 21-07-2016 Rama nuk reagoi për orë të tëra, ajo çfarë i shkruan një qytetar do t’ju shkrijë gazit

Kryeministri Edi Rama nuk ka reaguar për orë e orë të tëra derisa më në fund, 10 minuta më parë "u bë i gjallë" duke i dhënë përgjigje Lulzim Bashës.

“Opinioni yne eshte po ai i njejti prej kohesh: Çdo gje per konsensusin dhe Reforma ne Drejtesi o do votohet o do votohet!”, shkruajti Rama.

Përtej kësaj përgjigje, ka edhe një koment nga një qytetar, komenti i të cilit tashmë është shndërruar në “hit”.

“Ku je ? se na bere merak? menduam mos ke vajt me kerku azil ne turqi.... votoje pra ca pret??? nuk votohet ne Facebook Reforma....”, i shkruan komentuesi-Ramës.

rana.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095770359039307
array(1) { ["section"]=> string(91) "rama-nuk-reagoi-per-ore-te-tera-ajo-cfare-i-shkruan-nje-qytetar-do-t-ju-shkrije-gazit-47325" }