Rama nxjerr projektin: Javën e ardhshme nis rindërtimi i rrugës së Thethit (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 10:36 22-08-2019 Rama nxjerr projektin: Javën e ardhshme nis rindërtimi i rrugës së Thethit (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se javën e ardhshme do të nisë rindërtimi i rrugës së Thethit.

Me anë të një videoje në Facebook, kreu i qeverisë ka publikuar edhe projektin 3D.  

'JAVEN E ARDHSHME... nis rindërtimi i Rrugës së Thethit, një transformim i shumëpritur nga banorët e zonës së magjishme turistike dhe në funksion të zhvillimit të integruar të qarkut të Shkodrës', shkruan Rama krahas videos.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027311086654663
array(1) { ["section"]=> string(86) "rama-nxjerr-projektin-javen-e-ardhshme-nis-rindertimi-i-rruges-se-thethit-video-176011" }