Rama nxjerr VIDEO: Si do duket terminali i pasagjerëve në aeroportin e Kukësit

Publikuar tek: aktualitet, më 08:09 12-07-2019 Rama nxjerr VIDEO: Si do duket terminali i pasagjerëve në aeroportin e Kukësit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë mëngjes videon e projektit nga aeroporti i Kukësit.

Në videon 3D shfaqet terminali i pasagjerëve, ndërsa Rama thekson se do të ndërtohet brenda vitit të ardhshëm.

"MIRËMËNGJES ? dhe duke ndarë me ju kënaqësinë e këtij videoimazhi nga projekti i i terminalit të pasagjerëve në aeroportin e ri të Kukësit, ku po punohet intensivisht për realizimin e projektit brenda vitit të ardhshëm, ju uroj një ditë të mbarë", shkruan kreu i qeverisë.

Ndiqni videon!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038776874542236
array(1) { ["section"]=> string(84) "rama-nxjerr-video-si-do-duket-terminali-i-pasagjereve-ne-aeroportin-e-kukesit-171944" }