Rama pas kafes, qetë-qetë në këmbë me Ruçin, Ahmetajn dhe Braçen shkojnë te Meta

Publikuar tek: politike, më 12:15 26-02-2016 Rama pas kafes, qetë-qetë në këmbë me Ruçin, Ahmetajn dhe Braçen shkojnë te Meta

Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga kreu i Grupit Parlamentar Socialist, Gramoz Ruçi, ministri i ri i Financave Arben Ahmetaj dhe deputeti Erion Braçe, kanë marrë rrugën në këmbë drejt vilës qeveritare ku pritet të zhvillohet takimi i përjavshëm me krerët e aleancës qeverisëse.

Para pak minutash Rama dhe Meta konsumuan edhe një kafe në shoqërinë e njëri tjetrit pas konferencës për shtyp.

Sakaq, pas këtij takimi mes krerëve të aleancës pritet edhe mbledhja e Byrosë pas kërkesës së PS për masën disiplinore ndaj tre deputetëve, Gent Strazimiri, Albina Deda dhe Bedri Hoxha  të cilët qëlluan me vezë në seancën parlamentare të ditës së djeshme.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0040168762207031
array(1) { ["section"]=> string(84) "rama-pas-kafes-qete-qete-ne-kembe-me-rucin-ahmetajn-dhe-bracen-shkojne-te-meta-33591" }