‘’Rama pëlliste si gomar për një qofte pa lekë te Rruga e Kavajës’’

Publikuar tek: politike, më 12:10 21-04-2016 ‘’Rama pëlliste si gomar për një qofte pa lekë te Rruga e Kavajës’’

Pa fre, duke sharë njëri-tjetrin. Por kësaj radhe ndaj Ramës nuk është mbajtur asnjë etikë.Arben Ristani i ka kujtuar Ramës, se si sillej në vitet 1990. Dhe sipas tij ‘’pëlliste në rrugën e Kavajës si gomar për një qofte pa lekë’’.

Debati:

Ristani: Nuk doja që ta nisja që nga vitet ’90. Atëherë pëlliste si gomar për një qofte pa lekë në Rrugën e Kavajës. Po, po. Me Tit Gjanin.

Leskaj: Ju lutem respektoni etikën, ose do mbledh Byronë!

Ristani: Unë etik jam.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026281833648682
array(1) { ["section"]=> string(69) "rama-pelliste-si-gomar-per-nje-qofte-pa-leke-te-rruga-e-kavajes-38260" }