Rama përfundon në spital, poston foton duke bërë analizat

Publikuar tek: barometri, më 08:18 19-10-2018 Rama përfundon në spital, poston foton duke bërë analizat

Kryemimistri Edi Rama ka vizituar sot ambientet e poliklinikës numër 9 në Tiranë, ku ka kryer dhe disa analiza.

 

Rama ka postuar disa momente më parë një foto teksa kryente analizat, dhe njëra nga doktoreshat i matë tensionin dhe i merr gjak.

Më herët gjatë ditës Rama ka vizituar ambiente të ndryshme të kësaj poliklinike, ndërsa punonjësit e saj kanë folur dhe kanë prezantuar aparaturat që ndodhen në vendin e tyre të punës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022251844406128
array(1) { ["section"]=> string(63) "rama-perfundon-ne-spital-poston-foton-duke-bere-analizat-138348" }