Rama postoi videon humoristike për Bashën, s’përmbahet Paloka: Një njeri normal s'bën këtë lloj humori

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:16 19-04-2020 Rama postoi videon humoristike për Bashën, s’përmbahet Paloka: Një njeri normal s'bën këtë lloj humori

Ish-deputeti demokrat Edi Paloka ka reaguar ashpër pas një video humoristike që kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në rrjetin social instagram.

Paloka thotë se një “njeri normal” nuk bën këtë lloj humori as në një kohë normale, e jo më tani në karantinë.

Shkoni në fund të lajmit për të parë videon që shpërndau Rama.

Reagimi i plotë i Palokës:

“A ka kryeminister normal qe te dielen ne darke poston video te montuara per kundershtarin politik?

A ka njerez qe ne moshen e Edi Rames ne mbremjen e shenjte te pashkeve merren me video montazhe?

A mundet qe drejtuesi i nje qeverie ne kohen me te keqe per shtetasit e tij gjen kohen dhe poston video te sajuara?

Pa dyshim qe nje njeri normal ne moshen e kryeministrit dhe aq me teper nje kryeminister nuk i ben keto as ne kohe normale.

Po beu i Surrelit nuk ka asnje hall vec se te kenaqe shijet e veta dhe te oborrtareve me shaka banale dhe sajesa pa kripe.

Nga divani i ngrohte i shtepise mund te qeshesh me videomontazhe,por hallet e shqiptareve duhen zgjidhur sa me shpejt. Ndaj boll bere si gaztor se nuk je as ne nivelin e Taulant Balles me kete lloj humori.

Video e shpërndarë nga Rama: 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

??

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010178089141846
array(1) { ["section"]=> string(107) "rama-postoi-videon-humoristike-per-bashen-s-permbahet-paloka-nje-njeri-normal-s-ben-kete-lloj-humori-203201" }